Ekonomi

Alper Şen: Smartoutdoor ile Açıkhava Reklamcılığında Yenilikçi Adımların Lideri

Açıkhava reklamcılığının lider firması Smartoutdoor Reklam, Bodrum’un en işlek noktalarında yer alan Avenue, Oasis, Milta Marina ve Shop&Go Torba gibi reklam mecralarında müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Açıkhava reklamcılığının değerine vurgu yapan firma yöneticisi Alper Şen, çok değerli açıklamalarda bulundu.

Dijital mecralar ve sosyal medyanın hayatımızda değerli bir yer edindiği günümüzde açıkhava reklamcılığı vazgeçilmez mecra olarak fiyatını koruyor. Açık hava, ekonomi, kültür, sanat ve pazarlama dünyasının nabzını dışarıda tutan etkili kanallardan biri olarak öne çıkıyor. Sokak ve caddelerdeki yoğun reklamlar, hızla fark edilir bir etki yaratır ve bu nedenle açık hava reklamları hayatımızın bir parçası olmaya devam eder.

Araştırmalar, dijital etkileşimi artıran en değerli ortamın açık hava olduğunu gösteriyor. İnsanlar açık havada gördükleri bir reklamı telefonlarında aramayı tercih etmekte ve dijital ortamda verilen reklamı açık hava ile desteklemekte bu da etkileşimi oldukça artırmaktadır.

Firma yöneticisi Alper Şen, Smartoutdoor olarak Bodrum’un en işlek noktalarında yer alan reklam mecralarında Led ekranlar, Raketler ve Billboardlar sunarak müşterilerine çeşitli seçenekler sunduklarını belirtti. Şen, yapılan yeniliklerle dijitale geçiş yaptıklarını ve birçok noktada değiştiklerini anlattı. İstasyon raflarından AVM raketlerine, led ekranlardan megalight ve longboard reklam alanlarına kadar geniş bir yelpazede reklam olanakları sunarak markaların tüketicileri ile en yaratıcı ve etkin şekilde buluşmasını sağladıklarından bahsetti.

Smartoutdoor Reklam, yenilikçi yaklaşımı ve etkileyici reklam alanlarıyla Bodrum reklam dünyasına yön verirken, outdoor reklamcılığın gücünü her geçen gün kanıtlamaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu