Haber

CHP’li Arık’tan Kayserispor yönetimine tepki: Mutlu Beşiktaş, Bahçeli’den kurtuldu

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Fenerbahçe ve Beşiktaş tribünlerinden yükselen ‘hükümet istifa’ sesleri üzerine açıklama yapan Kayserispor yönetimine tepki gösterdi.

Kayserispor’un kirli siyasete alet edilmeye çalışıldığını belirten Arık, “Gücüne göre şekillenen yöneticiler; Saraçoğlu ve İnönü’den yükselen seslerden korkarak; koltuk ittifakının ağzıyla açıklama yapar. Devlet ile hükümeti ayırt edemeyenler bilsinler ki; Kayserispor 3-5 siyasetçilerin değil Kayseri’nindir. Kayseri’nin bir bedelidir. Koltuk ittifakına yedek lastik olmaya çalışan sözdeki yöneticilere sesleniyorum, kuruntularınız ve koltuk ittifakı ile diyalog devam edecek, bu şehri ikiye bölmeye kalkarsanız endişem şu ki; Çok iyi bildiğiniz işi yapıyorsunuz ve Kayserispor’un cenaze namazını kıldırıyorsunuz. Ancak Kayseri’ye ve Kayserispor’a gönül verenler buna asla izin vermezler.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Beşiktaş üyeliğinden istifasına değinen Arık, “Beşiktaş’ın Bahçeli’den kurtulmasına, Fenerbahçe’nin başına geçmesine sevindim.” (HABER MERKEZİ)

aglasunhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu